Wie zijn wij

Our Fish werkt aan het beëindigen van overbevissing en verspilling en vraagt EU-overheden om ​​transparant en duurzaam beheer van de Europese visserij. Our Fish werkt samen met organisaties en individuen in heel Europa om een ​​krachtige en duidelijke boodschap af te geven: overbevissing moet worden gestopt en oplossingen moeten worden geïmplementeerd om ervoor te zorgen dat de Europese wateren worden bevist op een manier die nu en in de toekomst voor duurzame visbestanden zorgt.

Rebecca Hubbard
Programmadirecteur

rebecca@our.fish

Dave Walsh
Communicatieadviseur

dave@our.fish

Sharon Becker
Campagnecoördinator Nederland

sharon@our.fish

Katja Hockun
Campagnecoördinator Duitsland

katja@our.fish

Mike Walker
Consultant

mike@our.fish

Cathrine Pedersen Schirmer
Campagnecoördinator Denemarken

cathrine@our.fish

 
 

How we work

In Duitsland heeft Our Fish een samenwerking met Deutsche Umwelthilfe (Milieu Centraal Duitsland)

Our Fish is een initiatief van Funding Fish